Promocje

Oferty specjalne

SPECJALNE ZNIŻKI
NA OC/AC

30 maj 2024


Dobre ubezpieczenie samochodu nie musi być drogie...
 

Nasza Agencja "Ubezpieczenia na Wspólnej" ma specjalną ofertę dla klientów zawierających nową polisę komunikacyjną. Zawierając polisę w naszej Agencji otrzymasz dodatkowe 8% zniżki przy OC i aż 18 % przy Autocasco. .


czytaj więcej

SPOKOJNY SEN - OFERTA
SPECJALNA NA DOM

30 maj 2024


Wykorzystaj wyjątkową okazję i ...... śpij spokojnie
 

Agencja “Ubezpieczenia na Wspólnej” ma aktualnie w swoim porfelu wyjątkową okazję – zostaliśmy upoważnienie do stosowania 40% zniżki dla nowych polis ubezpieczenia domu i mieszkania zawieranych w naszej agencji. Ceny polis już od 50 zł.


czytaj więcej

SPECJALNE ZNIŻKI
NA TRAVEL ON-LINE

30 maj 2024


Zdążysz wykupić nawet 5 minut przed wyjazdem, a z kuponem naszej Agencji otrzymasz jeszcze dodatkowy rabat
 

Jeśli przypomnieliśmy sobie o ubezpieczeniu turystycznym 5 minut przed wyjazdem, to najprostszym wyjściem może okazać się jego zakup on-line.

 


czytaj więcej

KOMPLEKSOWE
UBEZPIECZENIE FIRMY

30 maj 2024


Bezpieczna firma i spokój ducha

 

Na podstawie specjalnych pełnomocnictw od reprezentowanych przez nas zakładów ubezpieczeń, możemy zaproponować doskonałe ubezpieczenie biznesu - biura, sklepu, hurtowni, zakładu usługowego w korzystnej cenie. Udzielamy zniżek do 40%.


czytaj więcej

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.