Promocje

SPOKOJNY SEN - OFERTA
SPECJALNA NA DOM

Wykorzystaj wyjątkową okazję i ...... śpij spokojnie

  • Agencja “Ubezpieczenia na Wspólnej” ma aktualnie w swoim porfelu wyjątkową okazję – zostaliśmy upoważnieni do stosowania 40% zniżki dla nowych polis ubezpieczenia domu i mieszkania zawieranych w naszej agencji. Ceny polis już od 50 zł.
  • Z polisą ubezpieczeniową zabezpieczysz się od nieprzewidzianych konsekwencji finansowych. Pożar, zalanie, wybuch gazu czy powódź to tylko kilka z gamy zdarzeń losowych jakie mogą spotkać każdego. Polisa ubezpieczeniowa zapewni także ochronę od skutków kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji. Całość polisy można dopełnić ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, które ochrania przed ponoszeniem kosztów w przypadku niezamierzonego spowodowania przez nas strat u osób trzecich, np. zalania mieszkania sąsiada czy zarysowania rowerem jego samochodu.
  • Zainteresowanych prosimy o kontakt, a my przygotujemy najlepszą ofertę dopasowaną do potrzeb.

 

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.