Promocje

SPECJALNE ZNIŻKI
NA OC/AC

Dobre ubezpieczenie samochodu nie musi być drogie...

Nasza Agencja "Ubezpieczenia na Wspólnej" ma specjalną ofertę dla klientów zawierających nową polisę komunikacyjną. Zawierając polisę w naszej Agencji otrzymasz dodatkowe 8% zniżki przy OC i aż 18 % przy Autocasco. Otrzymasz u nas taką zniżkę niezależnie od Twoich zniżek za bezszkodową jazdę. Taką możliwość udostępniły nam dwa najbardziej renomowane Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Wykupując pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych obejmujący Autocasco, zapewniasz sobie korzystniejszą cenę oraz szeroką ochronę swojego pojazdu od zniszczenia, uszkodzenia lub utraty pojazdu, szkód parkingowych, gradobicia czy kolizji z Twojej winy.

W naszej ofercie znajdziesz również:

  • NNW
  • Assistance
  • Szyby

Skorzystaj z okazji i zapewnij sobie szeroką ochronę za niższą cenę. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę do Twoich potrzeb.

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.