O nas

O nas

Nasza oferta

Agencja "Ubezpieczeniowa na Wspólnej" działa od 1993 roku niezmiennie w tym samym miejscu na Wspólnej 13 i niezmiennie z tą samą filozofią działania: oddajemy do dyspozycji naszych klientów możliwie szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych i pomagamy w wyborze optymalnej polisy, skrojonej na potrzeby klientów - bez opłacania niepotrzebnych opcji, ale i bez pomijania elementów ważnych dla zagwarantowania bezpieczeństwa klientowi.

 

Jakich ubezpieczycieli reprezentujemy?

Aktualnie mamy w ofercie produkty pięciu dużych i wiarygodnych zakładów ubezpieczeń  PZU,  Warta,  HDI , Generali, Allianz oraz inne towarzystwa.  Produkty tych zakładów znacznie różnią się od siebie, więc możemy z szerokiego spektrum dobierac najlepsze polisy dla naszych klientów - tak jak różni są nasi klienci i różne są ich potrzeby.

 

• Jak współpracujemy z klientami?

W tygodniu od godz. 9 do 17 zapraszamy do naszego centrum biurowego vis a vis budynku PZU w Sosnowcu, z wygodnym dojazdem i parkingiem, oraz umawiamy tu klientów na dyżury sobotnie. Ale także dojeżdżamy do klientów na terenie aglomeracji oraz udostępniamy do kontaktu nowoczesne rozwiązania internetowe.  Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i firmy do kontaktu i współpracy!

 

• Co nas wyróżnia?

Ponad 20 lat funkcjonowania, duże doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów - to nasza najlepsza rekomendacja.
A naszych klientów obsługujemy nie tylko w dniu sprzedaży polisy, ale także w trudnych chwilach gdy zdarzy się szkoda - staramy się wtedy udzielać informacji i wspomagać przy jej likwidacji. 

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.