Porady

Kiedy wzywamy Assistance do samochodu

Gdy Twój samochód został unieruchomiony z powodu kolizji, wypadku, awarii, braku paliwa, wyczerpania się akumulatora, zatrzaśnięcia w nim kluczyków lub innych przyczyn i chcesz skorzystać z ubezpieczenia Assistance, musisz pamiętać że należy najpierw wykonać telefon do Call Center Twojego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Ubezpieczyciel zorganizuje Ci niezbędną pomoc, za którą nie poniesiesz kosztów. Korzystając z innej pomocy drogowej niż wysłana przez ubezpieczyciela Assistance będziesz musiał zapłacić przewoźnikowi, a koszty te nie zostaną Ci zwrócone, chyba że była to sytuacja na którą nie miałeś/aś wpływu (np. w wyniku wypadku zostaniesz odwieziony/a do szpitala, a Twój samochód odholowany).

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.