Aktualności

XX Kongres Brokerów: Ćwierć wieku SPBUiR

„25 lat razem w służbie klienta” – pod takim hasłem rozpoczyna się dziś jubileuszowy, dwudziesty już Kongres Brokerów.

Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia spotkania w Mikołajkach będzie wręczenie nagród 25-lecia Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Oprócz tego wręczone zostaną nagrody Fair Play za 2016 rok oraz nagrody Super Fair Play. O ile najważniejsze akcenty pierwszego dnia będą związane z jubileuszem ćwierćwiecza funkcjonowania SPBUiR, to drugi dzień kongresowy będzie poświęcony kwestiom związanym z przyszłością polskich ubezpieczeń. Najważniejszym akcentem będzie debata brokerska „Jutro inaczej”, którą poprowadzi dr Katarzyna Malinowska.

W części przeznaczonej na seminaria i warsztaty organizowane przez uczestników Kongresu odbędzie się prezentacja funkcjonalności systemu informatycznego Everest dla Brokera „Everest w PZU – góra możliwości”. Zainteresowani będą mieli również możliwość indywidualnych rozmów z przedstawicielami Grupy PZU. Z kolei elementem prezentacji Skysnap zatytułowanej „Drony w ubezpieczeniach, czyli jak firmy ubezpieczeniowe mogą korzystać z dronów” będzie pokaz tych urządzeń, podczas którego będzie można dowiedzieć się m.in., jak firmy ubezpieczeniowe mogą korzystać z dronów, aby sprawdzić i zarchiwizować dokładny stan obiektu przed ubezpieczeniem lub jak szybko mogą zweryfikować stan szkód i zdrowia upraw. Eksperci NEMU przedstawią najczęstsze pytania nurtujące klienta w procesie likwidacji szkody, natomiast specjaliści Ergo Hestii i Hestii Loss Control poprowadzą debatę o bezpieczeństwie, minimalizacji wystąpienia szkody oraz aktywnym zarządzaniu procesem likwidacji. W „Laboratorium oceny predyspozycji kierowców” goście będą mogli sprawdzić m.in., jak zmienia się masa człowieka w trakcie zderzenia.

Podczas Kongresu nie zabraknie też luźniejszych akcentów, jak choćby wykład himalaistki Kingi Baranowskiej „Każdy ma swój Everest – jak osiągać wysokie cele”, rejs po jeziorach Mikołajskim i Śniardwy, którego gospodarzem będzie Saltus Ubezpieczenia.

Szczegółowa relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w „Gazecie Ubezpieczeniowej” nr 25 z datą wydawniczą 20 czerwca.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.