Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Wrzesień 2016

Kwestie prawne oraz nowe technologie w ubezpieczeniach – te dwa obszary zdominowały wrześniową odsłonę cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Ubezpieczeniowe uchwały Sądu Najwyższego – za rozstrzygnięcie budzących kontrowersje praktyk związanych ze stosowaniem zasady proporcji i związków pomocy publicznej z wysokością odszkodowania z umowy ubezpieczenia.

TEMAT MIESIĄCA – Zmiana technologiczna w ubezpieczeniach – za sprawą szeregu opracowań analitycznych, jakie ujrzały światło dzienne w minionym miesiącu, oraz inicjatyw związanych z high-tech w ubezpieczeniach, podjętych przez kilku uczestników branży (m.in. ANG, Aviva i PZU).

INSTYTUCJE MIESIĄCA – Rzecznik Praw Obywatelskich i Rzecznik Finansowy – za skuteczny lobbing na rzecz rozwiązania problemu wyczerpywalności sum gwarancyjnych w komunikacyjnych polisach OC.

ROZWIĄZANIE MIESIĄCA – Opracowany przez Generali portal sprzedażowy Merkury+ - za standaryzację procesów sprzedażowych i produktów ochronnych w ramach nowoczesnego narzędzia epoki cyfrowej.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Rafał Hiszpański, prezes D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej – za szybki powrót do grona najważniejszych menadżerów na polskim rynku ubezpieczeń.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.