Aktualności

Wydarzenia Miesiąca: Styczeń należał do pośredników

Lista laureatów pierwszej tegorocznej edycji cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej” została zdominowana przez akcenty związane z sektorem pośrednictwa ubezpieczeniowego. Główną przyczyną takiego rozstrzygnięcia były kontrowersyjne rozwiązania zgłoszone w toku dyskusji na temat ostatecznego kształtu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

WYDARZENIE i TEMAT MIESIĄCA – „prowizyjne” propozycje zgłoszone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Komisję Nadzoru Finansowego w toku konsultacji projektu ustawy dystrybucji ubezpieczeń – za zmobilizowanie środowiska ubezpieczeniowego do stawienia oporu propozycjom, które mogą zniszczyć sektor pośrednictwa w Polsce.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA – multiagencja Arrant. Laur „Gazety” jest wyrazem uznania dla osiągnięć sprzedażowych firmy w 2016 r. i ciekawej merytorycznej formuły konferencji podsumowującej (fotorelacja w „GU” nr 5).

PRODUKT MIESIĄCA – marka YU! W ten sposób „GU” chciałaby docenić pierwszą na polskim rynku komunikacyjnym propozycję ochronną wykorzystującą telematykę, adresowaną do segmentu klienta masowego.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Janusz Szulik, prezes Inter Polska. Nagroda dla menadżera to z jednej strony wyróżnienie dla niego samego za sprawną realizację strategii firmy (więcej w „GU” nr 4), a z drugiej strony wyraz uznania dla dotychczasowych osiągnięć ubezpieczyciela obchodzącego jubileusz ćwierćwiecza działalności na polskim rynku.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.