Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Październik 2016

Burze wokół ubezpieczeń obowiązkowych, różnego rodzaju kwestie związane ze środowiskiem pośredników ubezpieczeniowych oraz rozstrzygnięcie dotyczące obsady stanowiska szefa Komisji Nadzoru Finansowego – te wydarzenia zostały wyróżnione w październikowej odsłonie cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Zamieszanie w segmencie obowiązkowych ubezpieczeń upraw – za bycie jaskrawym dowodem na to, do czego prowadzi nieumiejętna polityka w zakresie taryfikacji, oraz za odegranie prewencyjnej roli zapobiegającej przed powtórzeniem się sytuacji w przyszłości.  

TEMAT MIESIĄCA – Zmiany wysokości stawek w ubezpieczeniach komunikacyjnych – kwestia ta była przedmiotem najgorętszych dyskusji października ze względu na olbrzymie wzrosty cen w skali roku oraz perspektywy dalszych zwyżek.

FIRMA MIESIĄCA – Multiagencja Consultia – za znakomite wyniki sprzedażowe uzyskane na przestrzeni trzech kwartałów tego roku.

INICJATYWA MIESIĄCA – Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Obiektywnym Forum Agentów a „Gazetą Ubezpieczeniową” – patrz: „GU” nr 44 z 1 listopada.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Marek Chrzanowski, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego – w uznaniu awansu na jedno z najważniejszych stanowisk na polskim rynku finansowym i prawdopodobne przejście do historii w roli ostatniego szefa KNF jako samodzielnej instytucji.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.