Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Październik 2015

Listę laureatów październikowej odsłony cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej” zdominowały nowe przepisy dla rynku ubezpieczeń oraz debiut nowej instytucji – Rzecznika Finansowego.

WYDARZENIE i TEMAT MIESIĄCA – Zakończenie procesu legislacyjnego nowelizacji ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. O takim werdykcie „Gazety Ubezpieczeniowej” przesądziło fundamentalne znaczenie aktu dla całej branży.

INSTYTUCJA MIESIĄCA – Rzecznik Finansowy. „GU” przyznała wyróżnienie działającej od października instytucji „na zachętę”, mając nadzieję, że we wsparciu klientów rynku finansowego wykaże się ona podobną sprawnością jak jej poprzednik, Rzecznik Ubezpieczonych, w odniesieniu do klientów ubezpieczycieli.

PRODUKT MIESIĄCA – opracowane przez Aviva pakiety dla młodych osób: Ty, Ja i My, łączące w sobie ubezpieczenia na zdrowie, życie, majątkowe i assistance. O przyznaniu lauru zdecydowało to, że nowa propozycja ubezpieczyciela jest pierwszą spersonalizowaną hybrydą ochronną na polskim rynku. A takie oferty są przyszłością ubezpieczeń.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – prof. Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowa. W ten sposób „GU” chciałaby wyrazić swoje uznanie dla działalności naszej laureatki na stanowisku Rzecznika Ubezpieczonych, jak i docenić jej historyczną rolę. Prof. Wiktorow okazała się bowiem ostatnim RzU i jednocześnie pierwszym RzF.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.