Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Maj 2017

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń, pierwsze rozstrzygnięcie w pozwie zbiorowym dotyczącym polis inwestycyjnych, kongresy zorganizowane przez SPBUiR i PIU, nietypowa forma kształcenia likwidatorów oraz nowy szef AXA w Polsce – te akcenty maja zostały wyróżnione w cyklicznym rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Publikacja kolejnej wersji projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń – za rozstrzygnięcie niejasności dotyczących ostatecznego kształtu implementacji IDD do polskiego porządku prawnego.

TEMAT MIESIĄCA – Wyrok w pozwie zbiorowym przeciwko Generali – kwestia ta była przedmiotem najgorętszych dyskusji w maju ze względu na potencjalne konsekwencje werdyktu dla całego sektora życiowego.

INSTYTUCJE MIESIĄCA – Polska Izba Ubezpieczeń oraz Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych – za organizację tegorocznych Kongresów, które w powszechnej opinii uczestników były niezwykle udane i w dodatku oba jubileuszowe – V Kongres PIU oraz XX Kongres Brokerów.

ROZWIĄZANIE MIESIĄCA – Uniwersytet Likwidacji Szkód Generali – za starania o zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi w procesie likwidacji szkód.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Artur Maliszewski, nowy prezes AXA w Polsce – za awans do grona najważniejszych postaci polskich ubezpieczeń.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.