Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Maj 2016

Kongres Polskiej Izby Ubezpieczeń, Grupa PZU jako ubezpieczyciel spółek z udziałem Skarbu Państwa, Europ Assistance Polska, aplikacja uBezpiecz oraz Ryszard Grzelak – tak przedstawia się lista laureatów majowej odsłony cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – IV Kongres PIU – Za niezwykle interesujący przebieg, zarówno ze względu na wartość merytoryczną prelekcji i debat, jak i szerokie spektrum tematów poruszonych podczas sopockiego spotkania – zwłaszcza dotyczących przedsięwzięć, które mogą mocno wstrząsnąć branżą ubezpieczeniową.

TEMAT MIESIĄCA – Koncepcja przejęcia ubezpieczania dużych firm z państwowym udziałem oraz jednostek administracji przez PZU. Kwestia ta była przedmiotem najgorętszych majowych debat branżowych, ze względu na potencjalne konsekwencje dla największych konkurentów PZU oraz sektora brokerskiego.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA – Europ Assistance Polska. Przyznając swoje wyróżnienie, „GU” chciała docenić dotychczasowy rozwój i osiągnięcia firmy w Polsce w związku z obchodzoną przez nią rocznicą 20-lecia działalności w naszym kraju.

PRODUKT MIESIĄCA – Opracowana przez Benefię i Plus GSM aplikacja „uBezpiecz” – Nasz laur to wyraz uznania zarówno dla zalet technicznych narzędzia, umożliwiającego szybki i w pełni zautomatyzowany proces zakupu polisy komunikacyjnej, jak i dla jego imponującego zasięgu. „uBbezpiecz” będzie bowiem integralnym elementem oprogramowania nowych telefonów oferowanych przez operatora.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Ryszard Grzelak, prezes Europ Assistance Polska – patrz UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.