Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Listopad 2017

Listopad był miesiącem obfitującym w publikacje różnego rodzaju dokumentów o kapitalnym znaczeniu dla polskiego rynku ubezpieczeń. Fakt ten znalazł swoje odzwierciedlenie w cyklicznym rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – publikacja podsumowania prac prowadzonych od dwóch lat w ramach Forum Zadośćuczynień – za milowy krok na drodze do rozwiązania problemu świadczeń z tytułu szkód osobowych.

TEMAT MIESIĄCA – prezentacja wspólnego raportu Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) i Deloitte zatytułowanego „Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków” – za podjęcie działań mających na celu uświadomienie szerokiemu gronu odbiorców, jak istotną rolę w „polskiej codzienności” odgrywa branża ubezpieczeniowa i ilu bolączkom może zaradzić, oraz za próbę wzmocnienia wizerunku sektora.

INSTYTUCJE MIESIĄCA – PIU i Deloitte – patrz TEMAT MIESIĄCA.

PRODUKT MIESIĄCA – carsharing w Warcie – za wprowadzenie rozwiązania, które może przynieść oszczędności tak firmie, jak i jej klientom, a „przy okazji” zapewnić dodatkowe korzyści, jak zmniejszenie korków w miastach czy niższy poziom emisji spalin.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – nie przyznano wyróżnienia.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.