Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Listopad 2016

Najnowsze inicjatywy Rzecznika Finansowego i firmy BeforeYouGo pozwoliły obu podmiotom zdominować listopadową odsłonę cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”. W zestawieniu znalazło się też miejsce dla wywołującego obecnie największe emocje tematu, czyli podwyżek w segmencie komunikacyjnych polis OC.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Publikacja raportu Rzecznika Finansowego, poświęconego negatywnym zjawiskom w ubezpieczeniach sprzętu elektronicznego – za podjęcie działań na rzecz wyeliminowania nieprawidłowości kumulujących się we wspomnianym segmencie produktów ochronnych.

TEMAT MIESIĄCA – Koncepcja administracyjnej regulacji cen OC posiadaczy pojazdów mechanicznych lub dopłat do składek – jako kwestia, która wzbudziła największe emocje w ubezpieczeniowych debatach listopada.

INSTYTUCJA MIESIĄCA – Rzecznik Finansowy – patrz WYDARZENIE MIESIĄCA.

PRODUKT MIESIĄCA – opracowana przez BeforeYouGo ubezpieczeniowa aplikacja pod taką samą nazwą – za maksymalną prostotę i szeroki wachlarz usług oferowanych za pośrednictwem nowoczesnego cyfrowego narzędzia.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Krzysztof Michałek, szef BeforeYouGo – za efektowny powrót do branży ubezpieczeniowej w roli kreatora innowacji technologicznych.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.