Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Kwiecień 2019 r.

Decyzja w sprawie przyszłego kształtu Otwartych Funduszach Emerytalnych (OFE) oraz nowe medium edukacyjne powstałe z inicjatywy prof. Tadeusza Szumlicza – te dwa wydarzenia zdominowały kwietniową odsłonę cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE i TEMAT MIESIĄCA – Rozstrzygnięcie dotyczące losów środków zgromadzonych na rachunkach w OFE – za stworzenie możliwości, w której pieniądze zgromadzone na kontach w OFE staną się prywatną własnością oszczędzającego oraz kontrowersje, jakie wzbudziła kwestia opłaty likwidacyjnej towarzyszącej transferowi z OFE na IKE.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA – PZU – za uruchomienie długo oczekiwanej dystrybucji  PZU GO oraz sięgnięcie po uczenie maszynowe do usprawnienia likwidacji szkód komunikacyjnych.

INICJATYWA MIESIĄCA – Internetowy program edukacyjny „Jest ryzyko… jest ubezpieczenie” – za stworzenie kompendium wiedzy na temat ubezpieczeń o bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – prof. Tadeusz Szumlicz – patrz INICJATYWA MIESIĄCA.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.