Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Kwiecień 2017

Kolejny wniosek Rzecznika Finansowego do Sądu Najwyższego, nowi prezesi PZU SA i PZU Życie, Aviva i telematyczna nowość Link4 – tak prezentuje się lista wyróżnień w kwietniowej odsłonie cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – wystąpienie Rzecznika Finansowego do Sądu Najwyższego o wykładnię przepisów w kwestii prawa do zadośćuczynienia bliskich osoby poszkodowanej w wypadku komunikacyjnym, znajdującej się w stanie wegetatywnym – za podjęcie zdecydowanego kroku na rzecz rozstrzygnięcia problemu nurtującego branżę ubezpieczeniową od kilku lat.

TEMAT MIESIĄCA – powołanie nowego prezesa PZU SA – dla najczęściej i najgoręcej dyskutowanej w kwietniu kwestii związanej bezpośrednio z branżą ubezpieczeniową.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA – Aviva – za rozpoczęcie zakrojonego na szeroką skalę procesu cyfryzacji działalności.

PRODUKT MIESIĄCA – Link4 Kasa Wraca – za pionierskie zastosowanie rozwiązań telematycznych, które oprócz korzyści finansowych dla kierowcy i ubezpieczyciela mogą też przynieść wymierne skutki społeczne w postaci poprawy bezpieczeństwa drogowego.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Roman Pałac – w dowód uznania za awans na stanowisko prezesa PZU Życie.


Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.