Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Czerwiec 2018

Uzasadnienie do „zadośćuczynieniowej” uchwały Sądu Najwyższego, Kongres Brokerów, Generali, aplikacje mobilne Generali/Proama Agent i Jan Grzegorz Prądzyński – tak przedstawia się lista laureatów czerwcowej odsłony cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Uzasadnienie do uchwały Sądu Najwyższego przyznającej prawo do zadośćuczynienia za krzywdę bliskim ofiary w stanie wegetatywnym – za rozwianie najgorszych obaw ubezpieczycieli i częściowe podważenie powszechnej narracji o wyłącznie niekorzystnym dla zakładów charakterze rozstrzygnięć SN.  

TEMAT MIESIĄCA – XXI Kongres Brokerów – za wywołanie dyskusji o potrzebie poprawy relacji na linii ubezpieczyciele-brokerzy oraz o możliwości zmiany formuły samego Kongresu.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA – Generali – z a wprowadzenie szeregu rozwiązań stworzonych we współpracy z agentami, mających z jednej strony zachęcić klientów do korzystania z jego oferty, a z drugiej ulepszyć relacje z pośrednikami.

PRODUKT MIESIĄCA – aplikacje mobilne Generali/Proama Agent – za wprowadzenie technologii uczenia maszynowego (machine learning) na polski rynek ubezpieczeń.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Jan Grzegorz Prądzyński, prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń – za zaangażowanie w sprawę zapewnienia ubezpieczycielom możliwości opłacalnego uczestnictwa w systemie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.