Aktualności

Wydarzenia Miesiąca – Czerwiec 2017

Raport na temat szkolnych NNW, sprawa Łukasza Szeleckiego, VIG Polska, ankiety OFA i szef SPBUiR – tak przedstawia się lista wyróżnień w czerwcowej odsłonie cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Raport Rzecznika Finansowego na temat szkolnych NNW – za podjęcie konkretnych działań na rzecz likwidacji kontrowersyjnych praktyk w tym istotnym segmencie ubezpieczeń.

TEMAT MIESIĄCA – Sprawa Łukasza Szeleckiego – za pokazanie, jakie szkody wizerunkowe może wywołać niedostateczna świadomość ubezpieczeniowa połączona z dużymi możliwościami oddziaływania na opinię publiczną, oraz jak zarządzać sytuacją kryzysową w sieci internetowej i jak cennym sojusznikiem w tym obszarze są pośrednicy ubezpieczeniowi.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA – Vienna Insurance Group Polska – za uzyskanie statusu laboratorium innowacji dla całego austriackiego koncernu.

ROZWIĄZANIE MIESIĄCA – ankiety Obiektywnego Forum Agentów – za to, że są niezwykle cennym źródłem informacji na temat relacji pośredników z ubezpieczycielami a zarazem instrumentem presji na rzecz poprawy konkretnych obszarów współpracy.

CZŁOWIEK MIESIĄCA – Łukasz Zoń, prezes Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych – za dotychczasowe osiągnięcia na zajmowanym stanowisku, docenione przez członków SPBUiR w formie jednogłośnego wyboru na kolejną kadencję.

Artur Makowiecki
redaktor portalu www.gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.