Aktualności

Wspólna oferta Ergo Hestii i Energi Obrót

Po ubiegłorocznym debiucie wspólnej propozycji energetyczno-ochronnej Enei i PZU SA na rynku pojawiła się kolejna tego typu oferta, przygotowana przez Ergo Hestię oraz Energa Obrót. Przygotowany przez obie firmy produkt łączy w sobie nawet trzyletnią gwarancję stałej ceny prądu z pakietem ubezpieczeń. W ramach tego ostatniego klienci uzyskają m.in. gwarancję ochrony na wypadek utraty pracy.

Efektem współpracy Ergo Hestii i Energi Obrót jest możliwość skorzystania przez aktualnych oraz nowych klientów tej ostatniej z „Superoferty”. Obejmuje ona gwarancję stałej ceny energii oraz dedykowany pakiet ubezpieczeniowy „Pogromca rachunków”, z którego klienci skorzystają, gdy stracą pracę lub będą niezdolni do pracy oraz gdy trafią do szpitala w następstwie nieszczęśliwego wypadku. – Tworząc ten produkt, chcieliśmy zapewnić każdemu ubezpieczonemu poczucie bezpieczeństwa finansowego pokrywając stałe wydatki – wyjaśnia Aleksandra Brodowska z Ergo Hestii.

– Nieszczęśliwe zdarzenia losowe, takie jak utrata lub niezdolność do pracy, zaskakują konsumentów często w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki nowej ofercie osoby te będą mogły przetrwać ten trudny okres bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, takich jak zaciąganie kredytów na spłatę bieżących zobowiązań – dodaje.

W pakiecie „Pogromca rachunków” przewidziana jest wypłata świadczeń na wypadek trzech ryzyk: utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy oraz hospitalizacji w następstwie nieszczęśliwego wypadku. W dwóch pierwszych przypadkach ubezpieczony może otrzymać w okresie obowiązywania ubezpieczenia nawet do 1,5 tysiąca złotych.

– Połączenie sprzedaży energii z ubezpieczeniem to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy dopytywali nas o taką możliwość. Dzisiaj proponujemy ją zarówno nowym, jak i dotychczasowym naszym klientom, którzy do grudnia zdecydują się skorzystać ze specjalnego pakietu promocyjnego – mówi Beata Ostrowska, rzecznik prasowy Grupy Energa. – Zawiera on nie tylko gwarancję stałej ceny sprzedaży prądu, nawet do końca 2018 roku, ale także – bez żadnych dodatkowych opłat – dodatkową ochronę, która w razie niektórych zdarzeń pozwoli im na spłatę zobowiązań  – dodaje.

W przypadku hospitalizacji wypłacana jest kwota 150 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu, pod warunkiem, że trwa on co najmniej cztery dni.

Wspólna oferta Ergo Hestii i Energi Obrót nie jest pierwszą tego typu propozycją na rynku. Na jesieni ubiegłego roku Enea we współpracy z PZU SA rozpoczęła sprzedaż produktu łączonego dla klientów indywidualnych – Energia z Ubezpieczeniem. Ci, którzy skusili się na taki pakiet, uzyskali gwarancję stałych cen energii elektrycznej przez przynajmniej 18 miesięcy oraz ubezpieczenie od utraty pracy i NNW skutkujących niezdolnością do pracy. Dzięki ofercie ochronnej w razie utraty źródła dochodów ubezpieczeni lub uposażeni mogą otrzymać do 600 zł na pokrycie rachunków za prąd. Jednocześnie do ubezpieczenia od utraty pracy dodany został pakiet assistance, w ramach którego można zyskać pomoc w znalezieniu nowej pracy. Wsparcie obejmuje m.in. informacje o kursach doszkalających, instrukcje dotyczące pisania życiorysów, pakiet aktywnego poszukiwania pracy, pomoc psychologa, pomoc specjalisty kreacji wizerunku.
AM, news@gu.com.pl
(źródło: Ergo Hestia, gu.com.pl)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.