Aktualności

Warta: Klient będzie mógł samodzielnie wyliczyć odszkodowanie

Mobilny asystent likwidacji szkody Warta Mobile został wzbogacony o nową funkcjonalność. Umożliwia ona klientom samodzielne wyliczenie wartości odszkodowania i otrzymanie wypłaty nawet tego samego dnia. W większości przypadków proces nie będzie wymagał udziału rzeczoznawcy Warty.

Z aplikacji Warta Mobile skorzystało już 70 tys. klientów. – Dzięki Warta Mobile wprowadziliśmy nową jakość do procesu likwidacji szkód. Szybsza wymiana informacji, wykorzystanie technologii do przeprowadzania oględzin za pomocą kamery smartfona, a także mniej formalny język to tylko wybrane korzyści, jakie docenili użytkownicy naszego rozwiązania. Idąc krok dalej, wprowadziliśmy do aplikacji funkcjonalność, która umożliwia klientom samodzielne wyliczenie kwoty odszkodowania, a nawet otrzymanie odszkodowania tego samego dnia – powiedział Adam Fulneczek, dyrektor Departamentu Strategii Likwidacji Szkód Warty.  

Aplikację Warta Mobile mogą otrzymać klienci, którzy podczas zgłoszenia szkody zaznaczą chęć otrzymania odszkodowania w formie gotówkowej. Po zainstalowaniu narzędzia, należy wypełnić krótki, intuicyjny formularz. Wyliczenie wartości odszkodowania nastąpi po wskazaniu na schemacie samochodu uszkodzonych elementów wymagających naprawy oraz określeniu stopnia ich uszkodzenia. Po zaakceptowaniu przez klienta wyliczonej kwoty pieniądze mogą trafić na jego konto nawet w ciągu jednego dnia. Wysokość odszkodowania szacowana jest w oparciu o profesjonalne narzędzia do wyceny, takie same jak stosowane przy standardowym procesie likwidacji. Wdrożona funkcjonalność opiera się na rozwiązaniu dostarczanym przez firmę Audatex.
Nowa funkcjonalność Warty Mobile nie przekreśla możliwości skorzystania z tradycyjnych ścieżek likwidacji szkody.  

- Nowa funkcjonalność w aplikacji Warta Mobile pokazuje, że stale poszukujemy praktycznych rozwiązań, które usprawniają proces likwidacji szkód, a tym samym podnoszą jakość obsługi naszych klientów. Już wkrótce zaprezentujemy kolejne rozwiązanie mobilne, ułatwiające klientom  likwidację szkód w Warcie  – mówi Adam Fulneczek.
AM, news@gu.com.pl
(źródło: Warta)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.