Aktualności

STBU: Leszek Niedałtowski nowym prezesem zarządu

Obradujące 8 lutego Zgromadzenie Wspólników STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi podjęło decyzję o powołaniu nowego zarządu spółki. Nowym prezesem firmy został dotychczasowy wiceszef Leszek Niedałtowski. Stanowiska wiceprezesów zarządu objęli natomiast Piotr Górny i Adam Lewandowski.

- Naszym celem pozostaje kontynuacja innowacyjnych inicjatyw w sferze obsługi klienta oraz podjęcie nowych ambitnych wyzwań zarówno w sferze biznesowej, jak i organizacyjnej – stwierdził Leszek Niedałtowski, nowo wybrany prezes STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

Broker poinformował także, iż dotychczasowi członkowie zarządu STBU weszli w skład rady nadzorczej spółki.

Leszek Niedałtowski, założyciel i dotychczasowy wiceprezes STBU, jest związany z branżą ubezpieczeniową od 1995 roku. Na przestrzeni lat był m.in. członkiem władz Polskiej Izby Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, a także wykładowcą i autorem licznych publikacji o tematyce ubezpieczeniowej. Piastując nową funkcję prezesa zarządu STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, pozostanie odpowiedzialny za strategię marketingową, sprzedaż i wizerunek spółki.

Piotr Górny, nowy wiceprezes, był dotychczas członkiem zarządu brokera oraz piastował funkcję dyrektora zarządzającego. Jest absolwentem Wydziału Fizyki Uniwersytetu Gdańskiego i podyplomowych studiów z zakresu ubezpieczeń w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. W ubezpieczeniach od marca 1993 r., natomiast brokerem jest od sierpnia 1997 r. Prowadził szkolenia dla kadr kierowniczych czołowych polskich przedsiębiorstw. Także drugi wiceprezes, Adam Lewandowski, był dotychczas członkiem zarządu STBU. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył m.in. Podyplomowe Studium Rachunkowości i Finansów. W ubezpieczeniach jest obecny od 1997 r., zaś jako broker pracuje od 2001 roku. 

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi to lider outsourcingu ryzyka, jeden z największych podmiotów działających na polskim rynku brokerskim. Oferuje systemowe rozwiązania korporacyjnego ładu ubezpieczeniowego, koordynację likwidacji szkód oraz innowacyjne wsparcie IT.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.