Aktualności

Skandia Życie zmieniła się w Vienna Life

Marka Skandia Życie przeszła do historii. Od 21 października ubezpieczyciel funkcjonuje pod nazwą Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Vienna Insurance Group.

- Dwa lata temu dołączyliśmy do Vienna Insurance Group – jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Teraz, aby jeszcze mocniej to podkreślić, zmieniamy nazwę oraz identyfikację wizualną – powiedział Paweł Ziemba, prezes Vienna Life. – Oczekiwania wobec instytucji finansowych zmieniają się, a sektor ubezpieczeń stoi w obliczu wielu wyzwań. Wierzę, że nadszedł czas na przedefiniowanie roli zakładów ubezpieczeń i zbudowanie nowego dialogu z rynkiem. Naszą ambicją jest zmiana sposobu świadczenia usług, w tym wspieranie świadomości i kształtowanie właściwych nawyków poprzez edukację społeczną. Zależy nam na tym, żeby klienci rozumieli nasze produkty i wiedzieli, jak z nich korzystać – dodał.

Prezes zadeklarował, że bazując na swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, Vienna Life chce pomagać klientom w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji finansowych. – Jesteśmy i będziemy firmą, która stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Dlatego dołożymy wszelkich starań, by oferowane przez Vienna Life rozwiązania oraz standard obsługi świadczone były na najwyższym poziomie – podkreślił Paweł Ziemba.

Ubezpieczyciel jest obecny na polskim rynku od 1999 r. Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym oraz tradycyjnych ubezpieczeniach na życie. Od początku działalności w Polsce firma zyskała zaufanie ponad 100 tys. klientów.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.