Aktualności

Rynek ubezpieczeń: Jubileuszu nie będzie

Fala zmian kadrowych w polskich ubezpieczeniach dotyka nawet tych, których nazwiska nierozerwalnie kojarzą się z określoną firmą podmiotem. Tak jak choćby Sławomir Bany, rządzący Aon w Polsce od lutego 1992 roku. Od ubiegłego tygodnia wiadomo już jednak, że szef firmy brokerskiej nie będzie świętował ćwierćwiecza na fotelu jej prezesa. Jego rządy w Aon dobiegły bowiem końca.

Plany AXAChoć od nieformalnego zamknięcia sezonu prezentacji wyników finansowych ubezpieczycieli za 2015 rok (za jego datę przyjmuje się publikację raportu Komisji Nadzoru Finansowego) minął już ponad miesiąc, to AXA w Polsce dopiero niedawno upubliczniła swoje podsumowanie ubiegłorocznych osiągnięć. Dlatego też jest w pełni zrozumiałe, że większą uwagę niż rezultaty za ub.r. przyciągały zapowiedzi zakładu dotyczące utrzymania wzrostu obserwowanego już od kilku kwartałów. Plan działań AXA jest prosty: zdiagnozować potrzeby klientów, a następnie przejąć kilka podmiotów, dzięki czemu będzie można zaoferować tym pierwszym spersonalizowane polisy ze wszystkich obszarów poprzez szereg różnych kanałów dystrybucji. A wszystko to pod okiem świeżo pozyskanych fachowców oraz tych, którzy są związani z firmą trochę dłużej.

Cały artykuł ukaże się w „Gazecie Ubezpieczeniowej” nr 18 z datą wydawniczą 3 maja.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.