Aktualności

Rynek ubezpieczeń: Ćwierć wieku z Inter Polska

27 stycznia w hotelu Marriott odbędzie się uroczystość 25-lecia działania  TU Inter Polska na rynku. Podczas gali, na której gościć będą przedstawiciele niemieckiego właściciela firmy, pracownicy, współpracownicy, agenci, brokerzy, klienci oraz najważniejsi partnerzy, tacy jak samorządy lekarskie i pielęgniarskie czy instytucje współtworzące rynek ubezpieczeniowy, uhonorowane zostaną osoby, których wniosły ogromny wkład w rozwój Inter Polska. W części artystycznej wystąpi Waldemar Malicki z Filharmonią Uśmiechu.

W wywiadzie dla „Gazety Ubezpieczeniowej”* nr 4 prezes Inter Polska, Janusz Szulik podkreślił, że choć jako szefa zakładu specjalizującego się w produktach z szeroko rozumianego obszaru ochrony zdrowia martwi go odłożona reforma dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, czy poczucie pewnej dezorientacji, jeśli chodzi o plany dotyczące rozwoju systemu ochrony zdrowia w Polsce, to sprawy wewnątrzfirmowe budzą u niego poczucie dużej satysfakcji.

- Zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi zatrudnionych w Inter, o naszych współpracowników z sieci własnej, o zaprzyjaźnione z nami osoby z samorządów: lekarzy, pielęgniarki i położne, fizjoterapeutów, pracowników naukowych. To setki osób z całej Polski, kontakty z którymi nas wzbogacają, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować naszą firmową misję. – zaznaczył Janusz Szulik. - Jestem szczególnie dumny z zespołu, którym kieruję. Są to ludzie, którzy z pasją realizują zapisane w strategii Inter cele, a dzięki wprowadzonej przed dwoma laty strategicznej karcie wyników mogą – każdy w swoim zakresie zadań – mierzyć ich realizację. - podkreślił.

*„Gazeta Ubezpieczeniowa” nr 4 z 24 stycznia, Bożena M. Dołęgowska-Wysocka, „Zdrowy rozwój na wymagającym rynku”
am

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.