Aktualności

Program edukacyjny „Jest ryzyko … jest ubezpieczenie”

12 kwietnia w internecie zostanie udostępniony ubezpieczeniowy program edukacyjny „Jest ryzyko … jest ubezpieczenie”. Inicjatorem projektu jest ceniony ekspert ubezpieczeniowy – profesor Tadeusz Szumlicz.

Celem programu jest zwiększenie zainteresowania ochroną ubezpieczeniową, zarówno tą, z której korzystamy, jak też tą, z której powinniśmy korzystać. W obszernym wywiadzie na temat edukacji ubezpieczeniowej prof. Tadeusz Szumlicz stwierdza, że potocznym powiedzeniom: „żyjemy w świecie ryzyka” czy „jest ryzyko – jest zabawa” chce przeciwstawić stwierdzenie: „jest ryzyko – jest ubezpieczenie”, a przystępna edukacja ma przekonywać do racjonalnego korzystania z ochrony ubezpieczeniowej.

Pierwsza odsłona programu pokazuje strukturę jego merytorycznej zawartości. Każdy jego element ma być sukcesywnie uzupełniany o pożądane treści edukacyjne i informacyjne.
Program edukacyjny jest dostępny pod adresem: www.jestubezpieczenie.pl
(am)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.