Aktualności

Prévoir: Beata Graczyk nową dyrektor oddziału w Polsce

Polski oddział Prévoir – Vie Groupe Prévoir ma nowego dyrektora. Od początku miesiąca funkcję tę pełni Beata Graczyk.

Nowa dyrektor Oddziału w Polsce Prévoir – Vie Groupe Prévoir została powołana na swoje stanowisko decyzją rady nadzorczej firmy z dnia 1 lipca. Dotychczasowy szef polskiego oddziału ubezpieczyciela, Colin Turner, będzie kontynuował karierę w Prévoir we Francji. Obejmie tam stanowisko dyrektora ds. rozwoju międzynarodowego.

Beata Graczyk posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży finansowej w obszarze zarządzania sprzedażą, budowania nowych koncepcji biznesowych zarówno w ubezpieczeniach na życie jak i w bankowości detalicznej. Odpowiadała za rozwój nowych kanałów dystrybucji, tworzenie systemów motywacyjnych oraz marketing i komunikację. W swojej karierze zawodowej pracowała dla takich firm, jak m.in. Citibank, Orange, Xelion, Aviva oraz Prumerica Życie (później Pramerica, obecnie Unum). Pełniła również funkcję członka zarządu w Allianz Services.

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz studiów MBA w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania.

Prévoir jest towarzystwem ubezpieczeniowym specjalizującym się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie. Zakres działalności Prévoir obejmuje: ochronę, zabezpieczenie kredytu, oszczędzanie, emeryturę oraz zdrowie. Prévoir powstał w 1910 roku we Francji. W Polsce działa od 2000 roku.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.