Aktualności

Pośrednictwo: Donoria stawia na ubezpieczenia grupowe

Spółka brokerska Donoria chce rozwinąć swoją działalność w zakresie ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i pracowniczych programów emerytalnych. Firma będąca częścią brytyjskiej Howden Brokers Group powierzyła nadzór nad realizacją tego przedsięwzięcia Przemysławowi Gawlakowi, menedżerowi z długoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach.

Wzmocnienie obszaru ubezpieczeń grupowych, zdrowotnych, inwestycyjnych i Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) to kolejny krok w rozwoju Donorii. Oprócz tego spółka rozwija ogólnopolską sieć przedstawicielstw i stawia na specjalistów w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. – Dostarczanie kompleksowych rozwiązań naszym klientom jest naszym priorytetem. Jednym z kluczowych elementów naszej oferty stanie się wsparcie w obszarze HR – mówi Dariusz Zajączkowski, prezes Donorii.

Nowy zarządzającyNadzór nad rozwojem w nowym obszarze został powierzony Przemysławowi Gawlakowi, który z dniem 16 maja obejmie stanowisko dyrektora Biura Ubezpieczeń Osobowych. – Trendy rynkowe, rosnące potrzeby klientów instytucjonalnych oraz wzrost zróżnicowania oferty rynkowej ubezpieczeń grupowych stwarzają nowe możliwości dla profesjonalnych brokerów ubezpieczeniowych w tym obszarze. Szczególnie zależy nam na rozwoju programów employee benefits opartych o produkty ochrony zdrowotnej, emerytalnej i na życie – mówi Przemysław Gawlak.

BiogramNowy menedżer Donorii ma 21-letnie doświadczenie w pracy na rynku ubezpieczeń na życie i osobowych. Przemysław Gawlak ponad 14 lat zarządzał zespołami regionalnych sprzedawców ubezpieczeń grupowych zdrowotnych i emerytalnych w TU Allianz Zycie Polska. W latach 2011-2014 roku pełnił funkcję menedżera Wydziału Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych i Osobowych i zarządzał sprzedażą ubezpieczeń grupowych w kanale Sieć Własna. Od 2014 r. do kwietnia tego roku odpowiadał za rozwój sprzedaży na rynku brokerskim i kierował Zespołem Regionalnych Koordynatorów w TU Allianz Życie Polska. W latach 2004-2010 wdrożył ponad 100 PPE w tym ponad 20 w drodze zmiany zarządzającego towarzystwa (w tym dla Narodowego Banku Polskiego i części Grupy PGE Dystrybucja).

Przemysław Gawlak wcześniej zdobywał doświadczenie w TUnŻ Nationwide (obecnie Aegon), TU Warta Vita, Compensa Życie, GPH Intl. Bain Hogg – Brokerzy Ubezpieczeniowi, Nationale Nederlanden Polska TUnŻ. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji w Łodzi, a następnie w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie H. Chodkowskiej na kierunku Zarządzanie.
AM, news@gu.com.pl
(źródło: Donoria)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.