Aktualności

Pośrednictwo: Agenci Allianz mają swoje FORUM

Stowarzyszenie Agentów i Agencji Ubezpieczeniowych FORUM – taką nazwę nosi nowo utworzona organizacja zrzeszająca pośredników ubezpieczeniowych.

Stowarzyszenie zostało powołane 14 września w Strykowie, podczas spotkania agentów oraz właścicieli agencji Allianz. Uczestnicy zjazdu zebrali się, aby sformalizować dotychczas prowadzone działania oraz stworzyć efektywną strukturę, reprezentującą znaczną część sieci sprzedaży ubezpieczyciela w relacjach zewnętrznych oraz wewnątrz samego Allianza.

Jednym z celów statutowych Stowarzyszenia Agentów i Agencji Ubezpieczeniowych FORUM z siedzibą w Warszawie jest wzmacnianie zewnętrznej pozycji agentów i agencji ubezpieczeniowych na rynku. Innym jest z kolei wypracowywanie wewnętrznych warunków współpracy z towarzystwami ubezpieczeń.
Do FORUM przystąpiło już sto dwanaście agencji i agentów Allianz. Prezesem Stowarzyszenia został wybrany Sebastian Ostas z agencji Capital Advisers w Katowicach.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.