Aktualności

PIU: Europejskie wyzwania tematem VII Kongresu

1 marca rozpoczęła się rejestracja uczestnictwa w VII Kongresie Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU), który odbędzie się w dniach 8-9 maja w Sopocie. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie przebiegać pod hasłem „Europa – innowacje, inspiracje, regulacje”.

Podczas Kongresu jego uczestnicy będą dyskutować na takie tematy, jak wyzwania regulacyjne w perspektywie nowej kadencji Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej, nowe źródła danych i informacji oraz prognozy dotyczące zmian, jakie czekają nas w kilkuletnim horyzoncie czasowym. W trakcie tradycyjnego spotkania branży ubezpieczeniowej dyskutanci wymienią również poglądy na temat wyzwania dla ubezpieczeń na życie, jakim jest nowe pokolenie klientów w Europie oraz nowej mobilności na Starym Kontynencie w kontekście ubezpieczeń.

Podczas Kongresu głos zabiorą m.in. Jan Grzegorz Prądzyński, prezes zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń, Michaela Koller, dyrektor generalna Insurance Europe, Beata Balas-Noszczyk, partner zarządzająca warszawskim biurem Hogan Lovells, Roman Pałac, prezes PZU Życie, dr Józef Zych, sędzia Trybunału Stanu, radca prawny specjalizujący się w prawie cywilnym, ubezpieczeniowym i konstytucyjnym, oraz Piotr Sobolewski, starszy analityk ds. sektora finansowego Polityka Insight.
(AM, news@gu.com.pl, źródło: PIU)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.