Aktualności

Personalia: Ruch w zarządach trwa

W ostatnich dniach doszło do kilku interesujących ruchów kadrowych we władzach ubezpieczycieli. Także na najwyższym szczeblu.

Najgłośniejszą decyzją personalną ostatnich dni był powrót Witolda Jaworskiego do zarządu PZU SA. W cieniu tego wydarzenia, o którym spekulowano już od kilku miesięcy, znalazła się informacja o nowym członku zarządów towarzystw ubezpieczeniowych Grupy Allianz Polska. Jak podał „Puls Biznesu”*, w ich skład został powołany Krzysztof Szypuła (jako wiceprezes), menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku finansowo-ubezpieczeniowym. Ostatnio (od 2013 r.) był on związany z polskim oddziałem Prudential, w którym zajmował stanowisko  zastępcy dyrektora odpowiedzialnego za zarządzanie portfelem produktów oraz szkolenie sieci sprzedaży. Pełnił też funkcję członka zarządu Prudential Polska sp. z o.o.

Cały artykuł ukaże się w „Gazecie Ubezpieczeniowej” nr 37 z datą wydawniczą 15 września.
*„Puls Biznesu” z 2 września, Mariusz Gawrychowski „<Syn marnotrawny> wraca do PZU”:
http://www.pb.pl/...
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.