Aktualności

Łukasz Zoń Człowiekiem Roku Ubezpieczeń 2017

Łukasz Zoń, prezes Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR) został kolejnym, szesnastym już laureatem tytułu „Człowiek Roku Ubezpieczeń”.

„Gazeta Ubezpieczeniowa” przyznała nagrodę w uznaniu za skuteczne reprezentowanie pośredników ubezpieczeniowych w obliczu nowych regulacji prawnych oraz za osiągnięcia na zajmowanym stanowisku, docenione przez członków SPBUiR w formie jednogłośnego wyboru na kolejną kadencję w czerwcu ub.r. Uroczyste wręczenie nagrody będzie miało miejsce 23 lutego 2018 roku podczas konferencji „Dystrybucja – aktywacja” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od 2002 r. z inicjatywy dr Bożeny Dołęgowskiej-Wysockiej, redaktor naczelnej i wydawcy „Gazety Ubezpieczeniowej”, nadawany jest tytuł Człowiek Roku Ubezpieczeń. Nagroda w postaci portretu olejnego przyznawana jest personalnie, za szczególne osiągnięcia w działalności organizacyjnej, biznesowej i naukowej na rzecz rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego.

Przypomnijmy, że poprzednimi laureatami nagrody „Człowiek Roku Ubezpieczeń” byli: Stanisław Rogowski (2002), prof. dr hab. Jan Monkiewicz (2003), Tomasz Mintoft-Czyż (2004), prof. dr hab. Tadeusz Szumlicz (2005), Franz Fuchs (2006), Adam Sankowski (2007), prof. dr hab. Jerzy Handschke (2008), Piotr Narloch (2009), Andrzej Klesyk (2010), Jacek Kliszcz (2011), Paweł Dangel (2012), Józef Zych (2013), Rodger Hodgkiss (2014), Mariusz Wichtowski (2015), Aleksandra Wiktorow (2016).
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.