Aktualności

Liberty chce chronić duże firmy

Po produktach dla małych i średnich przedsiębiorstw Liberty Ubezpieczenia poszedł krok dalej i wprowadził nową ofertę ubezpieczeń majątkowych skierowanych do klientów korporacyjnych. W ramach nowej propozycji ubezpieczyciela duże firmy mogą ubezpieczyć m.in. majątek służący do prowadzenia działalności gospodarczej, mienie w trakcie transportu oraz swoją odpowiedzialność cywilną.

- Nasze produkty adresowane do klientów biznesowych cieszą się dużym zainteresowaniem. W ramach oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw chronimy już prawie 5 tys. firm, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą obecność w segmencie ubezpieczeń majątkowych i wprowadziliśmy nowe rozwiązania dla podmiotów o większej skali działalności. Ubezpieczenia korporacyjne stanowią uzupełnienie naszego dotychczasowego portfela produktowego – mówi Rafał Klepuszewski, starszy kierownik ds. ubezpieczeń przedsiębiorstw.

Oferta ubezpieczeń korporacyjnych Liberty Ubezpieczenia jest dedykowana dużym przedsiębiorstwom gospodarczym o różnych profilach działalności, w szczególności firmom o charakterze produkcyjnym, handlowym i transportowym. Nowo wprowadzone rozwiązania są skierowane do podmiotów zainteresowanych ochroną mienia oraz OC z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego majątku. Ponadto dla spółek świadczących usługi przewozowe i spedycyjne wprowadzono dodatkowo polisy OC, a także ubezpieczenia mienia w transporcie krajowym lub międzynarodowym.

W nowej ofercie przewidziano szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej. Właściciele firm mogą zdecydować się m.in. na ubezpieczenie mienia, utraty zysku, OC czy sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. Ponadto istnieje możliwość rozbudowania ochrony o szereg klauzul dodatkowych, tak by dopasować charakter polisy do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.
Oferta ubezpieczeń korporacyjnych jest dostępna u agentów i brokerów.
AM, news@gu.com.pl
(źródło: Liberty Ubezpieczenia)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.