Aktualności

Jubileuszowe Forum Assistance

Dziś w Warszawie odbędzie się X Forum Assistance. Tegoroczna edycja konferencji odbywa się w szczególnym momencie, gdyż w 2016 roku organizator Forum, firma Europ Assistance Polska świętuje jubileusz 20-lecia działalności w naszym kraju. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

X Forum Assistance przebiegać będzie pod hasłem „Bancassurance – trendy i perspektywy rozwoju. Polska na tle innych rynków europejskich”. Tematyka prelekcji i debat odbywających się w ramach spotkania dotyczyć będzie takich zagadnień, jak zmiany w bancassurance, usługi assistance w opinii dyrektorów placówek bankowych (wyniki badania sondażowego), bancassurance oczami klientów (wyniki II badania Mystery Shopping w polskich bankach), bancassurance – trendy i perspektywy rozwoju. Case study w oparciu o rynek włoski i analiza potencjału rynku polskiego, uwagi klientów dotyczące usług bankowych – opinie I komentarze Rzecznika Finansowego, wartości dodane i innowacje w bancassurance.

Grono wybitnych ekspertówTradycyjnie w gronie prelegentów i panelistów znaleźli się uznani eksperci – praktycy z branży bankowej i ubezpieczeniowej oraz instytucji rynku finansowego: Ryszard Grzelak, prezes zarządu Europ Assistance Polska, Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes, i Norbert Jeziolowicz, dyrektor Związku Banków Polskich, Ed Morgan, Managing Director Italy & CEE Milliman, Claudio Chiesa, Group Head of Bancassurance Assicurazioni Generali S.p.A, Pascal Perier, Chief Executive Officer BNP Paribas Cardif Polska, Piotr Tomaszewski, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń i Inwestycji Banku Zachodniego WBK, Agnieszka Wachnicka, dyrektor w Biurze Rzecznika Finansowego, Justyna Niebutkowska, p.o. PR & Marketing Manager Europ Assistance Polska, Krzysztof Szczerbacz, Senior Project Manager ARC Rynek i Opinia.

O jubileuszu w „GU”Tegoroczny jubileusz 20-lecia działalności Europ Assistance Polska w naszym kraju jest wiodącym tematem „Gazety Ubezpieczeniowej” nr 20 z 17 maja. Na łamach „GU” opublikowane zostało podsumowanie tego, co firma osiągnęła w trakcie dwóch dekad, oraz wywiad z jej prezesem, Ryszardem Grzelakiem poświęcony „wczoraj, dziś i jutro” Europ Assistance Polska w naszym kraju.

O Forum:Forum Assistance poświęcone problematyce bancassistance i bancassurance jest organizowane przez Europ Assistance Polska od 2006 roku. Konferencja skupia ekspertów z dziedziny bankowo -ubezpieczeniowej, a omawiane podczas spotkania zagadnienia stanowią źródło inspiracji w kształtowaniu ofert ubezpieczeniowych w bankach. Tegoroczne, dziesiąte już Forum odbędzie się 18 maja w Regent Warsaw Hotel przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.
AM, news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.