Aktualności

InterRisk: O pakietach komunikacyjnych podczas ósmego Interium

17 listopada odbyło się ósme już webinarium z cyklu Interium InterRisk. Tym razem wydarzenie było poświęcone ubezpieczeniom komunikacyjnym. Patronem medialnym Interium jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

W webinarium udział wzięli przedstawiciele InterRisk: Elżbieta Walczak, główny specjalista w Zespole Ubezpieczeń Taryfowych, oraz Tomasz Kupiec, specjalista w Zespole Kontroli Jakości Departamentu Likwidacji Szkód, a także Paweł Wiercioch, prezes zarządu Kancelarii Ubezpieczeniowo-Kredytowej DF sp. z o.o. Eksperci przybliżyli uczestnikom ofertę ubezpieczyciela dla kierowców.

Szczegółowo opisano warianty: Autoryzowany, oparty wyłącznie na częściach oryginalnych i Praktyczny – Sieć Partnerska. Zaletami tego ostatniego są m.in.: bezgotówkowa naprawa pojazdu, usługa „door to door” oraz auto zastępcze na cały okres trwania naprawy. Dodatkowo każdy warsztat Sieci Partnerskiej udziela 3-letniej gwarancji na wykonaną naprawę pojazdu, a po naprawie jest on przekazany klientowi po wyczyszczeniu zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Podczas programu podkreślono dużą rolę sprawnie działającej likwidacji szkód. InterRisk w trybie uproszczonym, który stosuje się dla drobnych szkód, wypłaca świadczenie niezwłocznie po zawarciu porozumienia.

Eksperci poruszyli również kwestię cen ubezpieczeń komunikacyjnych, które na skutek nowych wytycznych KNF uległy wzrostom.

Uczestnicy Interium zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, którymi są przejazdy autami marki Ferrari i Lamborghini.
Kolejne webinarium odbędzie się 15 grudnia.
AM, news@gu.com.pl
(źródło: InterRisk)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.