Aktualności

Inter Polska: Zmiany w składzie zarządu

Karuzela kadrowa w zarządach ubezpieczycieli kręci się nadal. Kolejnym zakładem, który dokonał zmian w składzie swoich władz, jest Inter Polska.

Władze towarzystw ubezpieczeń Inter opuszcza Jakub Świniarski – dotychczasowy członek zarządów TU Inter Polska i Inter-Życie Polska. Rady nadzorcze obu firm przyjęły jego rezygnację (powodów nie podano), z mocą obowiązującą od 30 czerwca. Z dniem 1 lipca wejdą w zarządach obu towarzystw zasiądą dwie nowe osoby, od wielu lat związane z Inter Polska – Wioletta Rogosz i Piotr Bonarek.

Wioletta Rogosz jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Od 2007 roku kieruje biurem personalnym w Inter, a od 2013 r również obszarem administracji. Od 2008 r. jest prokurentem w Inter, a od 2012 r. także w spółce życiowej oraz Inter Assistance.

Z kolei Piotr Bonarek jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej. Z Inter Polska jest związany od 18 lat. Pełni funkcję prokurenta w obu spółkach ubezpieczeniowych Inter oraz kierownika Biura Controllingu w TU Inter Polska.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.