Aktualności

Gothaer TU: Anna Biesenthal w zarządzie Gothaer Systems GmbH

31 lipca Anna Biesenthal zakończyła swój mandat na stanowisku członkini zarządu Gothaer TU odpowiedzialnej za obszar procesów posprzedażowych oraz IT. Od 1 sierpnia zasiada w zarządzie Gothaer Systems GmbH, gdzie będzie nadzorować rozwój systemów informatycznych w niemieckich spółkach Grupy Gothaer.

- Anna Biesenthal przyjechała do Polski w 2011 r., w momencie zakupu PTU przez Grupę Gothaer. Od tego czasu spółka przeszła liczne transformacje i wdrożenia nowoczesnych rozwiązań procesowych i informatycznych, które Anna nadzorowała. Dzięki jej wiedzy, doświadczeniu i wielkiej otwartości udało nam się nie tylko z sukcesem unowocześnić firmę, ale także zbudować znakomity zespół specjalistów. Życzymy Annie sukcesów w jej nowej bardzo ambitnej roli i cieszymy się na przyszłe wspólne projekty w ramach Grupy – mówi Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes zarządu Gothaer TU.

Anna Biesenthal ma szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami i procesami w branży ubezpieczeniowej. Z Gothaer jest związana od prawie 22 lat. Pracę w kolońskiej grupie rozpoczęła bowiem w styczniu 1995 roku, gdzie obok zarządzania programami, zarządzaniem zmianą i reorganizacją, zajmowała się również procesami związanymi z planowaniem portfela projektów i finansów IT. W styczniu 2011 zasiliła kadrę zarządzającą Gothaer TU, gdzie objęła stanowiska chief information officer (CIO, dyrektor zarządzający ds. informatyki) i chief operating officer (COO, dyrektor zarządzający ds. operacji), gdzie odpowiadała za koordynację i nadzór nad wdrożeniami nowych rozwiązań procesowych i informatycznych. W styczniu 2013 roku weszła do zarządu towarzystwa.

Anna Biesenthal posiada certyfikat PMP.

Od 1 sierpnia obszary biznesowe, które dotychczas nadzorowała Anna Biesenthal, nadzorują Anna Włodarczyk-Moczkowska oraz członek zarządu Adam Dwulecki.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.