Aktualności

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny taki lokal został otwarty 19 lipca w Tarnowie.

- Punkty Standard to projekt mający na celu zapewnienie klientom Najwyższego Standardu Ochrony poprzez przyjazny dostęp do oferty ubezpieczeniowej – podkreśliła podczas otwarcia setnego punktu Małgorzata Makulska, wiceprezes Ergo Hestii. – Do współpracy w projekcie zapraszamy sprawdzonych i lojalnych partnerów utożsamiających się z marką Ergo Hestia. W takich miejscach kreujemy nową przestrzeń dla doradztwa i dialogu z klientami. Najwyższy Standard Ochrony Ergo Hestii wyróżnia się na rynku i nierozerwalnie łączy właśnie z dobrym doradztwem i najwyższą jakością obsługi – dodała.

Punkty Standard to strategiczny projekt Ergo Hestii, stworzony z myślą o agentach, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o filozofię Najwyższego Standardu Ochrony. Ubezpieczyciel, który wspiera partnerów biznesowych na etapie projektu, budowy, wyposażenia, a następnie promocji i prowadzenia Punktów Standard, zapowiedział, że w ciągu kolejnych miesięcy liczba takich placówek wzrośnie do co najmniej 150.

Punkt Standard przy ul. Bema 20 w Tarnowie jest wyjątkowy z kilku powodów. Przestrzeń zaaranżowana dla klientów nie ogranicza się do możliwości rozmowy na temat ubezpieczeń.

- Dzięki połączeniu z galerią sztuki mam nadzieję, że „Bema 20” stanie się popularnym miejscem spotkań, bo ubezpieczenia to przecież… sztuka wyboru – mówiła podczas otwarcia Agnieszka Niedbała, właścicielka agencji ubezpieczeniowej. – Nie było łatwo podjąć decyzję o zmianie lokalizacji, ale po 18 latach dojrzałam do tego. To miejsce z historią, z duszą i wierzę, że „Bema 20” będzie nowym adresem na mapie Tarnowa, który będzie sprzyjał dialogowi w różnych wymiarach, zarówno tym biznesowym, jak też artystycznym – dodała.

Pierwszą wystawę w galerii „Bema 20” otworzyła Magdalena Kąkolewska, prezes Fundacji Artystycznej Podróży Hestii.

– Otwierając wystawę „Zwycięzcy”, prezentujemy przekrój prac laureatów naszego konkursu skierowanego do artystów kończących uczelnie artystyczne. Z pewnością należą oni do grona najzdolniejszych artystów młodego pokolenia i wierzę, że dzięki przygodzie z Artystyczną Podróżą Hestii mogli doświadczyć czegoś nowego, tak samo jak biznes może czerpać ze sztuki. W takich okolicznościach to optymalne połączenie tych dwóch, tylko wbrew pozorom odrębnych, światów – powiedziała Magdalena Kąkolewska.
AM, news@gu.com.pl
(źródło: Ergo Hestia)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.