Aktualności

Dominika Kozakiewicz CEO Aon Polska

Koniec stanu okresu przejściowego na szczytach władz Aon Polska. Nową CEO brokera została Dominika Kozakiewicz. Od 1 listopada zajmie ona miejsce Vlada Bobko, który od kwietnia tego roku przejściowo zarządzał Aon Polska po odejściu wieloletniego szefa firmy, Sławomira Bany.

- Witam Dominikę w Aon i cieszę się, że będę mógł ją wspierać w postawionym przed nią zadaniu kontynuowania zrównoważonego wzrostu firmy w Polsce oraz utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania zespołu – skoemntował Vlad Bobko, pełniący funkcję CEO i CBO (prezes i dyrektor zarządzający) Aon Risk Solutions w regionie CEE&CIS.

Dominika Kozakiewicz posiada bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. W 1991 roku dołączyła do zespołu Polbrokers, a następnie przeszła przez kolejne etapy kariery zawodowej m. in. w AIG, Zurich, Gras Savoye, Generali, PZU i w ostatnim czasie w Marsh, gdzie pełniła funkcję dyrektora generalnego, po czym powierzono jej zadanie utworzenia Międzynarodowego Zespołu Wsparcia Biznesu w Polsce.

Dominika Kozakiewicz będzie jednym z członków zarządu Aon Polska i częścią zespołu CEE & CIS Executive Team oraz będzie raportowała do Vlada Bobko.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.