Aktualności

D.A.S. kontynuuje transformację

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.) kontynuuje zapoczątkowany w ubiegłym roku proces transformacji. Tym razem towarzystwo wprowadziło istotne zmiany w swojej ofercie produktowej.

- Nowa oferta D.A.S. ma być dla klienta bardziej przyjazna, a zarazem kompleksowa i użyteczna oraz zapewniać rzeczywiste bezpieczeństwo w różnych sytuacjach związanych z problemami prawnymi. Nowe warunki ubezpieczenia pozwalają nam zatem zapewnić, że klient D.A.S. nigdy nie zostanie z problemem prawnym pozostawiony sam sobie. Nawet jeśli sprawa wykracza poza zakres ubezpieczenia, udzielimy fachowej porady, która pomoże ubezpieczonemu odnaleźć się w sytuacji i podjąć odpowiednie kroki – zadeklarował Rafał Hiszpański, prezes zarządu D.A.S.

Najważniejsza zmiana w ofercie dotyczy zapewnienia ubezpieczonym wsparcia także w sprawach wykraczających poza zakres ubezpieczenia. D.A.S. zapewnia, że jego klienci mogą liczyć na pomoc ekspertów w każdej sytuacji, jeśli tylko problem prawny dotyczy przedmiotu ubezpieczenia – zarówno firmy, jak i osoby fizycznej. Wsparcie ma postać nielimitowanych telefonicznych porad oraz informacji prawnych dotyczących procedur prawnych i administracyjnych, a także organów ochrony prawnej i prawników. D.A.S. udostępni również klientowi aktualne wzory umów i dokumentów oraz zidentyfikuje stan prawny w danej sprawie. Klient może również otrzymać bezpłatne analizy prawne różnego rodzaju dokumentów, takich jak umowy czy pisma urzędowe. Liczba takich opinii jest zależna od wykupionego wariantu ubezpieczenia – dwa razy w roku w opcji standard i cztery razy w roku w wariancie premium.

- Nie każdy problem prawny kończy się na sali sądowej, wielu z nas sądy odwiedza sporadycznie lub wcale. Jednak nierzadko wchodzimy w różnego rodzaju spory ze sprzedawcami, usługodawcami, kontrahentami czy urzędami. Mało kto w takiej sytuacji idzie po poradę do adwokata czy radcy prawnego. W efekcie działamy nieskutecznie lub w ogóle rezygnujemy z dochodzenia swoich praw – podkreślił Rafał Hiszpański. – Ubezpieczenie ochrony prawnej, które dodatkowo gwarantuje dostęp do nielimitowanych porad telefonicznych w każdej sprawie dotyczącej przedmiotu ubezpieczenia, zapewnia klientowi niespotykane dotąd bezpieczeństwo, bo może on postępować bardziej świadomie, podejmować decyzje w oparciu o rzetelne porady prawne, a nie tylko własną intuicję – dodał.

Wśród innych rozszerzeń w zakresie ochrony w życiu prywatnym D.A.S. wprowadziło możliwość ubezpieczenia pojazdów z tzw. kratką, używanych w celach prywatnych. Towarzystwo przypomina, że wcześniej takie auto wymagało oddzielnej polisy, aby w samochodzie byli chronieni wszyscy pasażerowie, np. dzieci zawożone do szkoły czy przedszkola. Ochronę niepełnoletnich członków rodziny objętych ubezpieczeniem rozszerzono także o przypadki popełnienia przestępstwa umyślnego przez dzieci w wieku do 17 lat.

Zmiany objęły również ofertę dla firm i wolnych zawodów. Do podstawy ubezpieczenia włączona została pomoc w zakresie umów na potrzeby własne firmy, która wcześniej była dodatkowym produktem. Nowa odsłona polisy D.A.S. to również specjalna oferta dla jednoosobowych działalności czy samozatrudnionych.

Nowe OWU to tylko część procesu zmian w D.A.S., które zaczęły się już w ubiegłym roku od zmiany strony internetowej zakładu. Towarzystwo zapowiedziało, że już wkrótce pojawią się kolejne nowości.

- Prace nad szczegółową strategią wciąż trwają, ale już teraz mamy precyzyjną wizję zmian na lepsze, rozwoju wielokanałowego i wieloproduktowego. Zmodyfikowaliśmy już ofertę D.A.S., czyniąc ją jeszcze korzystniejszą dla klientów. Zamierzamy wprowadzić nowe produkty odpowiadające na aktualne potrzeby, takie jak ochrona prawna w internecie. Dzięki współpracy z multiagencjami i brokerami rozszerzeniu ulegnie sieć sprzedaży. Chcemy docierać skuteczniej do klienta indywidualnego, ale także korporacyjnego – wyliczył Rafał Hiszpański. – Dzięki tym zmianom zamierzamy doprowadzić nie tylko do rozwoju naszej firmy, ale także całego polskiego rynku ubezpieczeń ochrony prawnej, który wciąż przed sobą ogromny potencjał wzrostu – podsumował.
AM, news@gu.com.pl
(źródło: D.A.S.)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.