Aktualności

AXA Polska: Michał Kwieciński zastąpi Macieja Szwarca

W związku z ogłoszoną przez AXA zmianą organizacji działalności w Polsce, zakładającą wzmocnienie współpracy pomiędzy wszystkimi lokalnymi spółkami, doszło do roszad kadrowych na szczeblach władz polskiego biznesu francuskiego koncernu. Po 7 i pół roku szefowania AXA w Polsce zrezygnował Maciej Szwarc. Zastąpi go Michał Kwieciński, były szef Liberty Direct (obecnie Liberty Ubezpieczenia).

Od 1 września Michał Kwieciński będzie odpowiedzialny za wszystkie linie biznesowe AXA w Polsce: biznes życiowy, emerytalny, inwestycyjny oraz majątkowy, w tym AXA Direct oraz BRE Ubezpieczenia. Nowy szef grupy będzie raportował do Jefa Van In, odpowiedzialnego za działalność AXA w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. – Jestem przekonany, że Michał z sukcesem poprowadzi realizację ambitnych planów rozwoju AXA na polskim rynku ubezpieczeniowym – stwierdził Jef Van In.

Cały artykuł ukaże się w „Gazecie Ubezpieczeniowej” nr 26 z datą wydawniczą 30 czerwca.
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.