Aktualności

Ambitne plany Arrant

Ubiegły rok był dobry dla multiagencji Arrant, która dołączyła do grona liderów niezależnego pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce. W tym roku firma będzie pracować nad wzmocnieniem swojej pozycji – informuje „Puls Biznesu”.
Gazeta zdradza, że sprzedaż polis przyniosła Arrant w ubiegłym roku w sumie 104 mln zł. To zapewniło jej miejsce w gronie największych multiagencji w Polsce. Artur Pakuła, prezes firmy, zapowiada, że jej celem jest miejsce w pierwszej trójce największych niezależnych pośredników w naszym kraju, obok dwukrotnie większych CUK Ubezpieczenia i Unilink.

W rozmowie z „PB” szef multiagencji deklaruje, że w 2016 r. firma chce postawić na sprzedaż. Jednym z priorytetów ma być jej dywersyfikacja oferty: oprócz polis komunikacyjnych, które stanowią fundament sprzedaży, Arrant chce rozwinąć segmenty ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw, nieruchomości, ochronnych i osobowych. Pośrednik utworzy też komórkę zajmującą się klientami korporacyjnymi. Multiagencja chce też rozbudować sieć swoich placówek o kolejnych 20 punktów (obecnie 25) oraz rekrutować agentów w regionach, w których czuje się słabsza.

Więcej:
„Puls Biznesu” z 14 stycznia, str. 9, Mariusz Gawrychowski zatytułowanym „Arrant celuje w podium”, pod adresem:
http://pulsbiznesu.pb.pl/...
(AM, źródło: „Puls Biznesu”)

zapytaj o ubezpieczenie

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.